Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép barna göndör hajam van....

Szép barna göndör hajam van. Megnövesszem vagy félhosszú legyen?

Figyelt kérdés

Régen mindig félhosszú hajam volt, és imádtam. Mindenki mondta, hogy jól áll, meg szerintem vagányabb is :) Csak akkor még egyenes volt a hajam... azóta begöndörödött (ne kérdezzétek hogyan:D) és most elkezdtem növeszteni, így ér a vállam alá egy kicsit, és van hozzá frufrum (szerencsére az egyenes, szóval pont jó).

Azon gondolkodom, hogy levágatom kicsit áll alá érő kócosra, alul néhol pár tincset hosszabbra hagyva, hogy kikandikáljon egy-egy lokni, frufru marad, és elől pár huncut tincset meghagyok hosszabbra. Hosszúkás arcom van inkább. Szerintetek jó ötlet vagy inkább növesszem meg hosszabbra? De az meg olyan soká lesz, mire megnő! :D



2012. júl. 24. 16:09
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


valami hasonlóra gondoltam

2012. júl. 24. 16:31
 2/3 anonim válasza:
Szerintem hagyjad,hogy nőjön! Ne legyen nagyon hosszú , de mini kicsi se , úgy kb. hátad közepéig . Nekem is göndör a hajam (-frufru) , és 2011 márciusában levágattam , válltól feljebb ért , nagyon csúnya volt, bevallom!!! Az óta , küszködök velem,hogy nőjön . (De minél hamarabb!!!) Nagyon csúnya , akinek rövid a haja , és göndör , a göndör haj szép hosszú hajba mutat és áll jól!;)
2012. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pfuuuujj!!! NÖVESZD MEG!!
2012. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!