Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszútávon lenne valami...

Hosszútávon lenne valami bajom ha mosogatószerrel tusolnék?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de akármilyen flancos tusfürdőt vettem nem maradt meg rajtam(a bőrömön) az illata. Efelől másokat is megkérdeztem, hátha csak én nem érzem. Viszont valamelyik nap vettem egy új mosogatószert(Barackos) és észrevettem, h két óra múlva is olyan illatú a kezem. Lenne a bőrömmel baj, ha ezzel tusolnék le?
2012. júl. 23. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ezt viccből írtad ,,vagy mi?
2012. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Antimod ***** válasza:
79%

Nem, csak például az egész tested hámlana.

Szóval jól néznél ki. :D

2012. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, egyébként tényleg komolyan kérdeztem, mert semmilyen tusfürdő illata nem érződik a bőrömön fürdés után.
2012. júl. 23. 22:25
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

nivea nekem mindig érződik.

Amúgy használj testpermetet akkor,vagy deosprayt az helyettesítí attól illatozol majd,aztán mégse egy erős parfüm így éjszakára.

2012. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon kiszáradna a böröd mivel a mosogatószerben komoly zsiroldó hatóanyag van hogy az edényekről a zsirt le tudd mosni. Nem véletlenül szárad ki az ember keze sem a mosogatás után. Használj testápolót annak megmarad az illata jobban föleg ha nem az 500Ft-ost használod... na meg nem véletlenül vannak a parfümök.
2012. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
uhh, illatos testápolóra még nem is gondoltam, de ez jó ötlet, van egy kézkrémem is, aminek nagyon finom illata van, köszi! :D
2012. júl. 23. 22:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hátöö, gondolj bele h milyen szinte oldja a zsírt a mosogatószer a tányérokról :D
2012. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát inkább nem mondok semmit erre :D

Egyébként én adidas tusfürdőt használok és órák után is érződik rajtam,szóval ha nem futod le a maratont,nem értem,hogy nem marad meg rajtad.

2012. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Antimod ***** válasza:

Érdekes, én nem azért fürdök, hogy illatos legyek, hanem épp' ellenkezőleg.

Ha illatot szeretnék, arra ott vannak a dezodorok, parfümök.

2012. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Hosszú távon? Tönkremenne a bőröd, olyan ráncos és aszott lenne, mintha 70 éves lennél, és gyanítom pár hónap után komoly ekcémád is lenne. Addig meg vakaróznál a szárazság miatt.

Fürdés után az a lényeg, hogy ne legyél izzadt, koszos, büdös. Az illatanyagok meg amúgy sem túl jók a bőrnek. De ha illatozni akarsz, fújj magadra parfümöt és kész.

2012. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!