Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az már csúnya, ha...

Kelly3 kérdése:

Szerintetek az már csúnya, ha a haj a deréktól hosszabb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy levágassam-e a derékig érő hajamat vagy növesszem még egy kicsit! A hajam szőke, szinte fehér(nincs festetve még csak 12 vagyok!)!

2012. júl. 23. 11:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kicsit a fényviszonyok miatt sötétebbnek tűnik a hajszín........ De amúgy szép szőke!
2012. júl. 24. 13:29
 12/21 anonim ***** válasza:

Szép hajad van! :)

Én a helyedben a végéből vágatnék 3-4 centit, nem azért, mert hosszú, hanem hogy vastagabb legyen a vége. Az nagyon hamar visszanő, és még szebb lehetne tőle.

2012. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
én extra hosszú haj párti vagyok!
2012. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Kriszti8 ***** válasza:
18%
eléggé szép lány vagyok??az egoistát ne hagyd ki a felsorolásból:D!!!!!!!!
2012. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Kriszti8: Senki nem kérdezett, te pedig pofátlan és irigy vagy! Nem tehetek róla hogy kék szemem van stb.! ha nem tetszik nem kell írni!
2012. júl. 25. 12:21
 16/21 A kérdező kommentje:
Ja és Kriszti8: Minek írod oda hogy eléggé szép lány vagyok???? Nem értem!
2012. júl. 25. 12:27
 17/21 Kriszti8 ***** válasza:
48%
te agyhalott ezt te írtad h eléggé szép vagyok én csak idéztem.amm tök őszintén:undorító hajad van és egyáltalán nem vagy vékony.háturlól csúnya vagy meg gomdolom előröl is.nagyon elvagy telve magaddal beképzelt kis pisis.BOCS DE EZ AZ ÉN véleményem:)
2012. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
pffff úhhh.... ezt az egót! -.- am én is előszőr aazt gondoltam h szép hajad lehet ahogy leírtad de a képből ítélve hát... azért elég vékony vége van. nade mindegy ettől eltekintve nem vagy egyáltalán vékony ahogy nézem és ömm... attól h valaki kékszemű és szőkehajú(esetleg még vékony is) egyáltalán nemk következik h szép lehet bűnronda is. és azért mert vlki nem gondol szépnek még nem irigy :DDDD szánalmas kiscsaj vagy te! :""DDD
2012. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
ja és am nem olyan a hajadsíne mint azon a képen a nőé amit linkeltél. teljesen átlos hajszíned van. na és ez h "Kriszti8: Senki nem kérdezett, te pedig pofátlan és irigy vagy! " xDDDD méghogy senki nemk érdezte? te kérdezted, drága!! :DD és mért irigykedne egy idegen lányra akit még nem látott csak hátulról egy rossz minőségű képen? súlyosan elvagy magatól szállva ez sajnálatra méltó
2012. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kriszti8 ***** válasza:
18%
igen.te is egy olyan tipikusan beképzelt lány vagy mint a legtöbb osztálytársam.és akkor mivan ha kék szemed van??ettől függetlenül még lehetsz rondaxdd és egyáltalán nem vagyok rád féltékeny.mire lennék féltékeny édes???a beképzeltségedre???neked is csak azt tudom tanácsolni mint az osztálytársaimnak: nőjj fel és ne legyél enyire eltelve magadtól
2012. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!