Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az már csúnya, ha...

Kelly3 kérdése:

Szerintetek az már csúnya, ha a haj a deréktól hosszabb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy levágassam-e a derékig érő hajamat vagy növesszem még egy kicsit! A hajam szőke, szinte fehér(nincs festetve még csak 12 vagyok!)!

2012. júl. 23. 11:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha egészséges,ápolt és szép a formája,akkor érdemes meghagyni.
2012. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igen igen, ez úgy van ahogy az első írta. Ha szép, fényes, ápolt, nincs letöredezve a vége és nem szálkás-száraz, akkor érdemes meghagyni.

Csak hogy képben legyél, ilyen a nem szép: [link]

És ilyen a szép haj: [link]

2012. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Szerintem nagyon szép, ha egy lánynak egészséges, hosszú haja van, ráadásul a tied még szőke is. Sokan bármit megadnának ilyen adottságokért!! Véleményem szerint növeszd még egy kicsit, esetleg vágass valamilyen fazont, ami jól áll és megtarthatod a hosszát is.


Kiskoromban én is így voltam vele, derékig érő hosszú hajam volt és levágattam. Nagyon megbántam, utána mindig hiányzott a hosszú hajam. Most már újra megnövesztettem, picit már hosszabb, mint derékig érő, de még egy kicsit én is növeszteni akarom. Nálam az sem utolsó szempont, hogy egyébként göndör a hajam nagyon, de így hogy hosszú, a súlya miatt csak hullámos, és kezelni is könnyebb.

ÉS egy hosszú hajból sokkal több, csinos frizura is készíthető :D

2012. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát szvsz max. csípőig érő haj szép, az annál hosszabb nekem már borzasztóan nem tetszik. De hát olyan úgyse lesz, hogy valami mindenkinek bejön. :D

Ha unod, csak lóg a fejeden, vagy folyton felkötöd, akkor csak azért, mert a hosszú haj mások szerint szép, nem tartanám meg a hajam. Túl rövidre se vágasd hirtelen. :) Valami fazont viszont nyugodtan vágass bele akkor is, ha a hosszát megtartod, az elöl-hátul egyhosszú haj elég uncsi tud lenni hamar.

Ha viszont növeszteni szeretnéd, akkor hajrá. Ne másoknak akarj megfelelni. :)

2012. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem csúnya, ha ápolt és nem törik. Le nem vágatnám az biztos, max. hátközépig, ha nagyon csúnya.
2012. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép a a hátközépig, esetleg egy kicsit tovább érő haj. A te hajadnak ráadásul szép színe lehet. Én a helyedben a hátam közepénél kicsit hosszabbra vágatnám, mert szerintem a derék már kicsit sok. De ez csak egy vélemény, a te döntésed, a te hajad :)
2012. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nálam a hosszú haj csípőig érőnél kezdődik. Mindig is extra hosszú hajról álmodtam, úgyhogy én a helyedben nem vágatnám le, hanem ha szép egészséges tovább növeszteném. Sajnos manapság a divat diktál, és ha nem fér bele a megszokott átlagba valakinek a haja, mert mondjuk fenékig ér, akkor már leszólják sokan, hogy az csúnya, meg ápolatlan és gusztustalan. Engem nem nagyon érdekel mások véleménye, szerintem te se foglalkozz vele. :) Főleg ha látatlan mondanak ilyeneket. Én soha egyetlen negatív kommentet sem kaptam a hajamra (ami jóval hosszabb derékig érőnél), viszont nem tudok anélkül végigmenni a városon, hogy 3-4-en ne mondanának valami szépet róla.

Nekem ezek nagyon tetszenek, ha mások szerint igénytelenek is:

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Kriszti8 ***** válasza:
ez csak egy vélemény szal ne támadjatok:nekem is van egy osztálytársam leér a fenekéig a haja nagyon szép de nekem túl hosszú. szeretem a hosszú hajat de derékig érő nem kéne.max a hátam közepéig.azt nem tudom elképzelni hogy szinte fehér a hajad de biztos szép színe van.ne hagyd hogy befolyásoljalak én egy kicsit levágatnám de nem sokat:DDamúgy számolj azzal hogyha levágatod késöbb évekbe telik mire visszanő.
2012. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem, a hajam egyeltalán nincs töredezve! Selymes és puha! Hát fazont igazából nem nagyon akarok, így is elvagyok hogy fonogatom, felkötöm , stb.! Hát mostmár nem a derekamig hanem kb. a fenekemig ér! Eddig mindenki csak azt mondta hogy cseréljek vele meg hogy mindent megadna hogy neki is ilyen haja legyen stb.! Tehát eddig senki sem csúfolt miatta! Végülis úgy alapból eléggé szép lány vagyok: Szőke haj, kék szem, vékony testalkat úgyhogy szerencsés vagyok! Kriszti8: kb. ilyen színű a hajam még egy kicsit világosabb: [link]
2012. júl. 24. 12:21
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]

Na mit szóltok???

2012. júl. 24. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!