Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi patikák miteszeres bőrre?

Házi patikák miteszeres bőrre?

Figyelt kérdés

Az élesztő jót tesz neki? Tudom van akinek nem tesz jót, de rosszabb nem lesz tőle ugye?

Köszi előre is.



2012. júl. 20. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

hát, nekem is mitesszeres, tág pórusú, és kipróbáltam de csak rosszabb lett. Eltömítette őket, és rosszabbul nézett ki mint előtte.

De egy próbát megér, megnézed hogy nálad mi lesz a hatás. Amúgy a bőr nagyon puha lesz tőle, csak a mitesszerekkel nem kezd semmit, nálam legalábbis így volt.

2012. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hülyének fogsz nézni, de nagyjából ezer terméket próbáltam, mire végső kétségbeesésemben előkerült az Avonos lábradír. Na, ez mindent levitt, utána a mitesszereket is könnyebb volt gyökerestől kiszedni.
2012. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!