Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszeres orra mit tudtok...

Miteszeres orra mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Miteszerek vannak az orromon meg néhány helyen az arcomon, mit tudtok javasolni krémet vagy valami arcpakolást esetleg?

2012. jún. 8. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gőzöléssel biztosan kijön
2012. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kommenteken a video különösen hasznos volt..De azt hadj kérdezzem már meg, hogy tej megg zselatin kell hozzá?? Köszi
2012. jún. 8. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
az elsőtől kérdezem hogy a videón amit összekever az cukor meg tej ?
2012. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsővagyok. :DD

Étkezési zselatin és tej. Beteszed 10 másodpercre a mikróba, és felkened a bőrödre. :)

2012. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek! Kibróbáltam és hát, hogy is mondjam nekem nem vált be egyáltalán vagyis ugyan olyan maradt csak kb kitépte az összes szőrszálat ami az orromon volt.Azért köszönöm! :)
2012. jún. 19. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh :( én is pont most akartam kipróbálni ezért jöttem fel hogy megkeressem a videót
2012. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, nagyim bőrgyógyon volt nővér jó sokáig, és miután az egyik kozmetikusom konkrétan szétcseszte az arcom úgy, hogy egy hónapig tiszta gyulladt ragyáim voltak, amire nem mertem alapozót kenni, nehogy elfertőződjön megmutatta mit csináljak.

Szerezz be gumikesztyűt(gyógyszertár 30ft), bőrradír, arclemosó, tonik, bőrnyugtatókrém, szárított kamilla(teához), vékony tű, egy kis törölköző, amit mindig ehhez használsz és használat után fertőtlenítesz.

Én úgy szoktam, hogy kezetmosok, jóóóóóó alaposan. Arclemosózok. Radírozok. Aztán gőzölök, de csak óvatosan, nehogy megégesd magad! Aztán a tűrcsibe beledugod a két ujjad és összenyomod a bőrt. DE! Sose próbálj 'alá nyúlnyi' körömmel, vagy túl beszorítani, mert megsérted a bőrt és sebes lesz, valamint ha túl erősen nyomod, akkor TUTI, hogy begyullad, ha gyengébb nyomásra nem jön(zártfejű), akkor a sterilizált vékony tűvel óvatosan lyukaszd ki(ne úgy képzeld, h agyig belenyomod...). Miután végeztél langyos vízzel töröld le az arcod. Tegyél rá bőrnyugtató pakolást. Ha azt is lemostad, akkor alaposan bekenni a bőrtípusodnak megfelelő krémmel, és egy 5-6 órát ne nagyon tölts utána a napon.

Lolcs.

2012. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!