Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok pattanásom van és...

Nagyon sok pattanásom van és engem ez már zavar mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Sok pattanásom van és már nagyon zavar! mindent ki próbáltam és nem segít semmi:(


aki nagyon pattanásos/pattanásos volt az írja meg hogyan múlt el neki vagy tüntette el kérlek.

előre is KÖSZÖNÖM a válaszokat!



2012. júl. 17. 13:26
 1/2 anonim válasza:

Azt tudom tanácsolni, hogy menj el bőrgyógyászhoz,vagy kozmetológushoz. Ha tényleg nagyon sok van, és ha nem csak most jöttek elő valamitől, lehetséges,hogy fel fog írni egy antibiotikumos gyógyszert, amitől az elején több lesz és a végén teljesen elmúlik.

Ha nincs egymás hegyén hátán a gyulladt pattanás, akkor megteszi egy kozmetikus is, de rendszeresen kell járni!

Sok sikert! :)

2012. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Barátnőm a fent látható terméket használja és bevált neki. Nagyon pattanásos volt az arca,de csak volt! Mára már babaarca lett. :)

2012. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!