Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok, milyen hajat...

Mit gondoltok, milyen hajat csináltassak magamnak?

Figyelt kérdés

A kérdés igencsak bonyolult és összetett, úgyhogy csupán az igazán kitartó válaszírók fussanak neki! :)

Szóval, 17 éves vagyok és eddig csak nagyon ritkán jártam fodrászhoz, de olyankor sem történt a hajammal semmi drasztikus változás, azért is ilyen nehéz most nekem ez a döntés. :/


[link] Most nagyjából ilyen hajam van. Sötétbarna, középen elválasztott, derékig érő, hullámos, vékonyszálú, hamar zsírosodó, lelapuló. Úgy néz ki, mint amit lenyalt a boci, úgyhogy mindenképpen változtatni szeretnék rajta. :D


Háromféle frizurán gondolkozom:

1. [link]

Előnyei:

- ez tényleg nagy változást jelentene a mostani hajamhoz képest

- könnyen lehetne kezelni

- nem lenne kockázatos a színbeli változás, hisz eddig is sötét hajam volt, úgyhogy a fekete is biztos jól állna

Hátrányai:

- a festék roncsolja a hajat

- soha nem volt még hátközépig érő hajam sem, és csak úgy sajogna a szívem a hosszú hajamért...

- félek, hogy ugyanúgy lelapulna, zsírosodna

- ha elkezdene nőni, lassacskán ugyanolyan lenne, mint amilyen a régi volt

2. [link]

Előnyei:

- nem kellene olyan sokat vágatnom a hajamból

- már régóta vágyom vörös hajra, az a kedvenc színem

Hátrányai:

- a festék itt is roncsolja a hajat

- vasalni kéne

- nem biztos, hogy jól állna a szín (bár valamivel sötétebb vöröset választanék, mint amilyen a képen van + a szemöldökömet is befestetném)

- ez is lelapulhatna, zsírosodhatna

- idővel olyanná válhatna, mint a korábbi állapot volt

3. [link]

Előnyei:

- nem lenne festék, ami roncsolja (az eredeti hajszínem maradna)

- dúsabb lenne, kevésbé látszana meg rajta a zsír

Hátrányai:

- a dauer állítólag nagyon roncsolja a hajat, az enyém meg alapból is vékony szálú és töredezett :S


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, bár biztos lehetne még mit írni! :D Szerintetek melyik választás lenne a legjobb a számomra? Azt ne írjátok, hogy maradjak meg a mostaninál! Ha gondoljátok, más képeket is linkelhettek nekem.

Előre is köszönöm annak, aki végigolvasta! :)


2012. júl. 17. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem.. az első: az nagy váltás lenne, lehet nagyon megbánnád!!! Azt nem javaslom. Utána meg meg fogsz őrülni, hogy milyen hajad lett... Olyat nem csináltatnék a helyedbe! MÁsodik: Majdnem most is ilyen a hajad... anyni a különbség h ez vörös.. meg ki van vasalva, és talán elöl egy kicsit rövidebb.Ezzel tökre károsítod a hajad, festéés.. vasaláás... főleg ha amúgy is vékonyszálú+ tördezett.. a vasálástól kíméld! és lehet h nem is áll majd jól a vörös.. gondold meg..

Harmadik: Dauer.. nemtom. nekem az öregek ugranak be egyből... xD ők szoktak daueroltatni.. meg az is károsítja .. De ha mindenképp ebből a háromból kell választani, akkor a második..., csak pl én nem vörösre festeném, hanem feketére, ha már úgyis sötétbarna a hajszíned. nem lenne undorító ha egy kicsit lenő....

De ha más hajakat is szívesen megnézel, akkor itt van ez, tépett, nem olyan hosszú, de nem is olyan rövid, mint aza elő kép. Vasalni nem muszály, inkább kicsit felül tupírozd fel. Persze ha jobban hozzá vagy szokva a hosszabbhoz, nem muszáj ekkorára vágatni, lehet kicsit hosszabb. Festeni sem kell sztem. [link]

2012. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem a második a legjobb választás! :) Nekem nagyon tetszik. A vasalástól szerintem annyira nem kell tartanod.. Veszel olyan sampont meg krémeket, amik védik. Szerintem a szín is nagyon király meg az állása is nagyon szép :) annyit fűznék csak hozzá, hogy én a helyedben szemöldököt nem festenék!! Nem sok jót hallottam róla (nekem is festett a hajam; barnáról szőkére és a szemöldököm maradt barna)
2012. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!