Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki 14 évesen élénkvörösre festeti a haját?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

14 vagyok, holnap lesz a szőke hajam rózsaszínnel bemelíroztatva. Egy mondatban összefoglalva:

"FUCK IT, WE'RE YOUNG"

2012. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes!
2012. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy őt is , meg a szüleit is agyon kéne rúgni...
2012. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mily toleránsak az emberek
2012. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szerencsés, mivel én is szeretném, csak nekem nem engedik. 14/L
2012. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk nemdebár? Ráadásul ez nem is örökélet mert pár hét is lenő.
2012. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Több mindenre is tudok gondolni, pl.: szabad szelleműek a szülei és nem az az állott "begyöpösödött" szülei vannak *vagy* lázadó típus és a szülei vagy nem tudnak vagy nem is akarnak ellene tenni *vagy* ki akar tűnni *vagy* egyáltalán nem foglalkoznak vele a szülei és ez amolyan vészkiáltás.
2012. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem egy 14 éves KISlánynak nincs szükség hajfestésre akkor festettem volna be ilyen idősen pl ha természetes vörös lenne a hajam az gáz de én 17 voltam mikor feketére festettem és nem szóltam a szüleimnek mert nincs közük hozzá az én hajam ne ők szabják már meg
2012. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azt hogy nincs anyja....

én nem vagyok ellene az élénk színű hajnak, nekem is sokáig rikító pirosas narancssárga hajam volt (18évesen!) de ha lesz lányom, biztosan nem fogom engedni hogy ilyen természetellenes színre festesse a haját.

hogy miért? mert tudom hogy én is kis igénytelen csitrinek nézem azokat a 14 éves lánykákat akik ezzel próbálják felhívni magukra a figyelmet hogy "hahó én is itt vagyok, figyeljetek rám"


21L

2012. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy nyilván tetszik neki. Ennyi. :)
2012. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!