Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszabb a hajam (szememig...

Hosszabb a hajam (szememig ér), és fésülésre több hullik ki. Ez már hullás?

Figyelt kérdés

Hosszabb a hajam (szememig ér), és fésülésre több hullik ki. Ez már hullás?

Nemrég a felére vissza lett vágva, de szerintem a fésű napi 100 hajszálat biztos kiszed, illetve néhányat újjal is ki tudok rántani. Reggel, ágyban viszont egy darab sincs egyik napról a másikra. A fésű csak néhány húzásra szed ki, majd utána folytathatom, és nem jön több, egy darab sem. Amúgy fateri ágon jó a genetika, legfeljebb kétoldalt van följebb, de az már nagyon régóta.

Sajnos ideges tipus is vagyok. De akárhogy nézem tükörrel, ritkulást nem látok.


2012. júl. 15. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha több hullik ki, mint általában, és sérült is, akkor érdemes kezdened vele valamit! :) Mondjuk egy hajhullás elleni hajszeszt vagy egy jó pakolást bármelyik drogériában kapsz :P remélem segítettem valamennyit.. :)
2012. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!