Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen börradirt ajánlotok:?

Milyen börradirt ajánlotok:?

Figyelt kérdés

az orrom és a homlokom kissé zsiros az orom tele pici miteszerekkel az arcomban is van pár!

milyen börradirt vegyek?és milyen hidratálot

amibe legalább 15 faktoros védelem van?

elöre is köszi!


2009. júl. 13. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet, a bőrradír súlyosan károsítja a bőrt.
2009. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj kozmetikushoz, pár kezelés alatt rendbeteszi az arcod, míg a bőrradír lehet h. nem is segít. Hidratálónak a Helia-D termékeket ajánlom, én is olyat használok.
2009. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én balea antibakteriális arcradírt hazsnálok, és eddig ez a legjobb. mindent kipróbáltam már, az összes nagymárkás cuccot is, de egyszerűen szarok voltak. ezmeg tök jó, nagyon szépen eltünteti a mitesszereket, és az arc is szebb lesz tőle. hidratálónak és a garnier érzékeny bőrre hidratálón hazsnálom (a fehéret). hidrtaálókkal nem kísérleteztem annyira, mert drágák, énmeg allergiás vagyok, így nemvolt kedvem 2-3 ezrekért "hipoallergén" krémeket vásárolni, amikről aztán kiderül h mégse azok :S
2009. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!