Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen - nem házi - bőrradírt...

Milyen - nem házi - bőrradírt ajánlotok száraz, hámló bőrre?

Figyelt kérdés
Kicsit megfogott a nap és láttam hogy kezd hámlani a bőröm. Este használtam bőrradírt, utána jó alaposan be is kentem hidratáló krémmel, de másnap reggelre még szárazabb lett az arcom. Amit használok arra az van írva hogy pattanások ellen (Avon). A célnak biztos megfelel mert sima lett tőle a bőröm, de nekem olyan bőrradír kellene ami az elhalt hámsejteket szedi le. Várom a javaslatokat!
2011. ápr. 13. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmilyet! Hámló bőrre nem szabad, mert csak az új bőrréteget is felsérted vele, és akkor ugyanott vagy, csak esetleg még lassabban gyógyul. Hidratáld rendesen, most akár kicsit zsírosabb krémekkel is lehet, aztán egy hét alatt lehámlik bőven, és szebb lesz, mint új korában. :D

És ha már ez a gyenge napcsoka is így megsüt, szerezz egy jó fényvédős krémet mindenképpen nappalra.

2011. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!