Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Never Give Up! " tattoohoz...

"Never Give Up! " tattoohoz keresnék jó betűtípust, ami határozottságot és elszántságot fejez ki. Tipp?

Figyelt kérdés
csuklón lenne
2012. júl. 12. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok köze van a kérdéshez, de vegyél egy john cena-s csuklópántot, ez van ráírva:D Olcsóbb és nem fáj annyira:) Bocs, csak ez jutott eszembe a kérdésről...
2012. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég sok közül válogathatsz

[link]

2012. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23:02-es kösziii!!
2012. júl. 13. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs valami rád jellemzőbb szöveg? Pl "the tears that stain my cheek make me look weak, but i wear them proud?"

Mert hogy 25 évesen ha megjött az eszed, ezt hogy fogod bánni..

2012. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem , rám ez a jellemző szöveg! sajnos az életem elég balul sült el eddig igy 22 évesen, nagyon sok szenvedést éltem már meg hiába mondják h ugyan mit tudna egy 22 éves megélni... na hát rám ez pont azért jellemző mert mindig igyekeztem felállni ,újrakezdeni,küzdeni. esetleg ami jó lenne az a "fall 7 times stand up 8" persze szöveggel:)
2012. júl. 13. 11:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!