Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabad-e nyomogatni a pattanás...

Szabad-e nyomogatni a pattanásokat?

Figyelt kérdés

Miért igen és miért nem?

Anyám szerint az egyetlen megoldás hogy eltüntesse, így akár félórákat is kínoz, hiába ellenkezek.


2012. júl. 9. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha már sárga, de ha gyulladt, semmiképpen! Akkor megmaradnak a hegek örökre...
2012. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy örökre én kinyomtam gyulladtat és semmi
2012. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nyomogatom, ha sárgás, ha nem. Nekem sem maradtak hegek.
2012. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint ha kinyomod rondább de hamarabb elmúlik. Persze teheted azt is hogy nem nyomod ki... akkor is el fog múlni idővel. Amit semmiképp ne tegyél hogy vakarászod egyfolytában. Sokaknak attól marad sebes hogy állandóan kivakarják és nem tud begyógyulni rendesen.
2012. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha anyád nyomkodja, és nem kozmetikus, akkor nagyobb kárt okozhat, mintha ott vannak csak úgy.

Ha kozmetikus kezeli, akkor idővel eltüntethetők a pattanások, de ehhez nem elég csak a nyomkodás.

2012. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom, hogy ott maradnak a hegek, ha össze-vissza vannak nyomkodva. Sajnos kamaszkoromban én is mindig kinyomkodtam, mert zavartak, és most 28 évesen ihatom a levét, mert elég ronda maradt az arcom néhány helyen.
2012. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magamnak én sem nyomnám...
2012. júl. 16. 02:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!