Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a nagyon meleg idő okozhat...

Ez a nagyon meleg idő okozhat pattanásokat?

Figyelt kérdés

Amióta ilyen meleg van, tele vagyok pattanásokkal az arcomon, és apró kiütésekkel a vállaimon.

Mi mulasztja el ezeket? Sosem volt rajtam még ennyi!!!!

Direkt zsíros börre való bio szappannal mosom az arcom, használok tonikot is...

Köszi előre is!


2012. jún. 20. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen a meleg idő okozhat pattanásokat. Főleg az izzadás miatt jönnek elő, mert így a méreganyagok is távoznak és a zsíros bőr miatt bedugulnak a pórusok. Hát ez ellen nem igazán lehet tenni, hétvégére már nem mond ilyen meleget, bár ez gondolom nem nyugtat meg... Egy kicsit, ha napoztatod az arcod (de tényleg csak rövid ideig) akkor talán nem látszanak annyira és mosd meg naponta többször, vagy tonikkal töröld át. :)
2012. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, az izzadástól van. Én úgy próbálok ellene tenni, hogy naponta többször zuhanyzom, hogy lemossam magamról ezt a sós-zsíros réteget. Úgy nem képződik annyi, már kitapasztaltam. Nem minden zuhanyzáshoz használok tusfürdőt, csak reggel-este, nem pazarlom. Csak gyorsan lezuhanyzok langyos vízzel és kész.
2012. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. jún. 20. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, okozhat
2012. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekemis nagyon csúnya. mindennap zsíros bőrrel kelek, és kis apró pattanásokkal van tele az arcom :/ maszkot használok, és lemosót, nemjobb... mintha múlni se akarna :/
2012. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ. én is ugyanígy vagyok. :D nekem se akar múlni :D max enyhül, mert mostmár naponta többször is megmosom szappannal :D és leszoktam a sminkelésről nyárra. :D de még mindig nem olyan, mint volt. :/
2012. júl. 2. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
énis :S púdert teszek fel csak, az is ilyen szárítós, mattítós... alapozóra gondolni sem merek :S:D
2012. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha szabad kérdeznem, milyen púdert használsz? Jó is? Nem kopik le azonnal? .d Mert az enyém nagyon rossz.
2012. júl. 2. 12:27
 9/9 anonim ***** válasza:

[link] ... azt hiszem csak három árnyalatban kapható, én a 003ast használom ami a peach glow, de sötétebbet szoktam venni, most csak a nyár miatt vettem most ezt a világosabb színt...

Hát hogy lekopik-e...végül is nem, de tény hogyha alapozóra teszem fel, sokkal tartósabb, ugye a púder önmagában túl sokat nem funkcionál, alapozóval szokták használni... de nagyon jól szárít, ami meg ilyenkor jól jön. Amúgy az alapozóm meg Manhattan Powder Matt Make Up(sand)... tartósabb a púder ha alapozóra teszem fel, de így sem rossz :) Amúgy mindkét termék ára 2 ezer ft körül mozog, és már évek óta használom ezt a kettőt (ha nincs hőség akkor szép is tőle a bőröm...)

2012. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!