Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőröm van, ma kezdtem...

Fehér bőröm van, ma kezdtem szolizni,4 percet voltam. Mikor menjek legközelebbb és menny időre?

Figyelt kérdés
Augusztus elejére szeretném ha lenne egy kis színem.
2012. júl. 9. 19:49
 1/2 anonim válasza:
attól függ milyen szoliba mész. Eus? mert ott mehetsz mindig egy perccel többre is. Ha augusztusra akarod, akkor elég heti egyszer, esetleg a végéhez közeledve használhatsz szolizáshoz való krémet is
2012. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel időben kezdted el a szolizást, elég ha heti 1-2 alkalommal szolizol. Ajánlom a csokicsöves szolikat, mert ott már 6 perctől is szép színed lesz, emellett használj szolikrémet is ami elősegíti a barnulást és tartósabbá teszi azt. A stúdióban kérd a pultos lány segítségét a krémválasztásnál! Így tuti színed lesz augusztusra! :)
2012. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!