Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet és mennyi idő...

Hogy lehet és mennyi idő alatt elmulasztani a szúnyogcsípéseket?

Figyelt kérdés
minedgyiket kivakartma, de csak éppen hogy sebes, vaalmelyik éppenhogy nem. Szőrteleníteni szeretnék, de lábonkét 8 szúnyogcsípésem van
2012. júl. 9. 11:53
 1/4 A kérdező kommentje:
és fenistillel szoktam kenegetni
2012. júl. 9. 11:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam ilyen házi módszert a csípés kezelésére:


"Szúnyogcsípésre ecet


Nagyon jó házi gyógymód, ha enyhe ecetes vízzel mosod le a csípést - legjobb az almaecet erre a célra. Ecetes borogatást is tehetsz a bőrre."


Engem is imádnak ezek a dögök,tele vagyok csípéssel, de szőrteleníteni muszáj..óvatosan csináld, úgy nem sérted meg a sebet és nem ingered viszketésre:)

2012. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak én krémet hazsnálok, mert agyantát nem bírom és a borotvát nem szeretem, ezért nem jó, mert a krém nagyon sok rossz anyagot tartalmaz a sebnek
2012. júl. 9. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, régen én is fenitillel kentem, meg próbáltam ezt az ecetes dolgot is. Az első pár alkalommal beváltak, de nekem a bőrömszervezetem olyan(bármilyen problémáról lelgyen szó), hogy hamar megszokja a krémeket, gyógysereket. Most aloe vera gélt használok rájuk, szerintem próbáld meg azzal, a sebet is elég gyorsan eltünteti és a vizsketést is megszünteti. Amúgy próbáld meg úgy felkenni a krémet, hogy azt a kis részt kikerülöd, vagy esetleg leragasztod, addig míg szőrteleníted, így nem fog belemenni, ha nagyon nem akarsz borotvát használni, vagy esetleg az epilátor. A seb/csípés körüli területről meg csipesszel kiszeded tána.
2012. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!