Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet elmulasztani és...

Hogy lehet elmulasztani és mitől van?

Figyelt kérdés
Az arcom bal felén(az én bal oldalamon) tele van oldalt a hajtövemig gyulladt pattanáűsokkal, nem szárazak. Régebben volt pár pattanás, de alapvetően tiszta volt az arcom, aztán elkezdetem fogamzásgátlót szedni, és még az a pár is elmúlt. aztán abbahagytam a fogamzásgátlót fél évre, újra tiszta pattanás lettem, már megint szedem 3 hóapja és kijött oldalt ez a sok pattanás. undorító. még szerencse, h csak oldalt. olyan az arcom fele, mint egy hormonzavaros kamaszfiúnak, pedig 20 éves lány vagyok. mitől lehet? mit tegyek? egyébként úgy néz ki, mint az akne kb
2011. okt. 29. 12:12
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


a bal oldali képen hasonló a lány bőre. nekem kicsit feljebb, a hajtövem felé vannak a pattanások az egyik oldalt, régen a jobb oldali képen lévő bőröm volt kb.

2011. okt. 29. 12:21
 2/3 nebula ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz?
2011. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Fiatalok! 40 éve vagyok kozmetikus, én is pattanásokkal kezdtem.Nem hagyott a sok pattanás nyugodni ezért addig kísérletezgettem amíg összehoztam egy nagyon hatásos ellenszert VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉK márka néven. Az ország összes DMje forgalmazza a leggyorsabban hatőt, a Vermix szárító keverék fortét. A medilinében. a HERBAHTÁBAN, az ÁRKÁD fszt.-i Bioboltjában

mind a három féle kapható . Gyönyörűen rendbe fogtok jönni tőle. Ha lesz időtök, válaszoljatok. Szeretettel ajánlom, kozmetikus Kati.

2011. nov. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!