Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemránckrémet hány éves...

Szemránckrémet hány éves kortól ajánlott használni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
amint ráncosodni kezd a szemed.
2009. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg minél később használod annál jobb sztem egy olyan 25-30 év közöttt addig sztem semmi kép sem
2009. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
van aki azt mondja minél elöbb annál jobb viszont szerintem nem jó sürgetni majd csak 25év felett vagy még azon túl
2009. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok és nem használok és nem ráncos a szemem környéke.Mások szerint olyan az arcbőröm mint a baba popsija.
2011. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még nagyon fiatal vagy,(25 év alatt), de már ráncosodni kezd a szemkörnyéked, az az elégtelen táplálkozás, a dohányzás, a gyakori hunyorítás, a bőr szárazsága vagy genetikai adottságok következménye. Ha szüleidnek nem volt ilyen fiatalkori problémája, az életmódodon kell változtatnod.

Először szerintem próbálj ki egy intenzív szemkörnyékápolót(ne ránctalanítót), ha ez nem használ, kúraszerűen elkezdheted használni a szemránckrémet. 1 hónapnál tovább semmi esetre se használd tovább folyamatosan, és utána legalább ennyi ideig egyeltalán ne használd, mert hamar hozzászokik a bőröd.

2011. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem korhoz van kötve.Ahogy érzed.Én csak Lanolinos babakrémet használok ritkán aloe verás krémet és nem vagyok ráncos sehol.32N
2011. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!