Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érö hajból, hogy...

Vállig érö hajból, hogy csináljak kicsit hullámos hajat?

Figyelt kérdés
Már próbáltam úgy,hogy vizesen befontam de reggelre össze-vissz állt.
2012. júl. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
hajhab?
2012. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vékonyabb csavaróra csavard fél félszárazon, majd 1-1,5 óra múlva szedd ki a csavarókat, hogy ne legyen birkagöndör :)
2012. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ahogy hajmosás után egyből megszáradt, süsd be hajvasalóval vagy hajsütővassal! :) Szép hullámokat lehet elérni vele. :)
2012. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
megmosod samponnal, aztán 1 doboz sör, de azt nem mosod le(nyugi nem lesz szaga az alkohol ugyanis elpárolog) majd felkötöd, kb fél óra mulva hajhabozás után elkezded szárítania hajszárítő diffuz végével..nekem csavarótol és sütővel soha nem lett tartós. ezzela módszerrel bár lehet, nem az a rendezett szép hullámos, hanem kicsit oroszlános de tartós!barűátomnak is nagyon tetszik:)ja és szárítás után lakkozd!
2012. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!