Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érő hullámos hajam van...

Vállig érő hullámos hajam van (olyasmi mind a B. K-ból Lindának) Hogyan hordjam?

Figyelt kérdés
szoktam bekötve lazán, kiengetve plusz frufu felcsattolva ...még mit lehet? linkelhettek is akár. ja és hajegyenesítőm és göndörítőm is van de nem nagyon szeretném őket használni mert roncsolják a hajam..
2010. jan. 3. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nem roncsolják annyira szerintem vagy csak a fejed tetején lévöhajat gumizd ösze .DE szerintem aelgjobb ha a hullámcsattal játszol azzal rengeteg tuti friszkot csinálhatsz.
2010. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azért mondtam hogy roncsolja mert 2 éven át csak simítottam a hajam és nagyon meg van törve már így is
2010. jan. 3. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!