Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés. Kell fóliázni?

Hajfestés. Kell fóliázni?

Figyelt kérdés
Anyum haját festeném.Az egészet.Be kell fóliázni, mint a melírnál, vagy nem?
2012. júl. 6. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell, de ha fel lehet gumizni anyud haját akkor majd hajfestés után gumizd fel neki, nehogy megfogjon mindent a festék ha nem lehet, akkor ne.
2012. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehhogy kell befóliázni... csak a melírnál fóliázzák be. Én is sokat festem anyám haját... és sosem fóláiztam be. Meg ha megfigyelted, a fodrász sem... :)
2012. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat:)

fodrászt, még csak melírozni láttam, azért kérdeztem:)

akkor, ha felviszem a festéket, akkor csak úgy szabadon, levegőn(felgumizva) meg kell várni a 20 percet(a dobozon annyit ír) és utána simán lemosni, majd a kondícionálót rá, lemosni és kész?

még egy kérdés: anya haja sötétbarna, pár őszhajszállal.Hamvasszőke hajfestéket vettem.Nem szőke a cél, csak világosbarna.Ugye olyasmi lesz?

2012. júl. 6. 20:34
 4/9 A kérdező kommentje:
még egy kérdés:meg kell mosni a hajat először, vagy nem?mármint festés előtt.
2012. júl. 6. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, én lehet nem csinálnám meg. A hamvasban van egy adagnyi őszes árnyalat (nekem egyszer még kékesbe is átment többszöri festés után). Amit kérdeztél, minden rajta van a dobozon. Van ami előtt érdemes hajat mosni, van ami előtt nem kéne, valamit meg be kell nedvesíteni. Ott van a használati utasításon.

A doboz hátulján meg ott van az, hogy milyen eredeti hajszínből milyen lesz az eredmény. Ez többet elárul, mint az elöl lévő kép.

2012. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem szoktam megmosni a hajam hajfestés előtt.
2012. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen akkor várj 20 percet.

hát amikor én festem a hajam vagy valakinek, mindig van hozzá papir és ott van hogy mondjuk fekete a hajad, és vöröset akarsz akkor érdemes kicsit kiszőkiteni kicsit

2012. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A használati utasítást kell követni, semmi más dolgod nincs.

Ha sötétbarna anyud haja és világosszőkét vettél, olyan nem lesz, mint a dobozon, mert a hajfestékek 3 árnyalatot képesek felvilágosítani. Tehát az eredmény sötétebb és rezesebb lesz, viszont az ősz hajszálakat nem fogja be nagyon.

A festés menete is le van írva az utasításban, más első festéskor és más csak tőfestéskor (amikor csak a lenövést kell festeni).

2012. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hajat mosni festés előtt! Azért nem, mert a fejbőrön lévő zsírréteg megvédi a bőrt így nem fogja a festék (ami tiszta vegyi cucc) irritálni, és nem fog (annyira) csípni sem.
2012. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!