Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem barnára a hajam?

Mivel fessem barnára a hajam?

Figyelt kérdés

Aranyszőke hajam van, és be szeretném festetni világosabb színű barnára, de nem szeretném ha vöröses árnyalatú lenne.

Minél élénkebb, szép barna hajszínt szeretnék, aminek nincs mű hatása, de mégsem olyan "szürkés" mint a legtöbb természetesen barna hajú lánynak... Két festéket is néztem ki, de sajnos nem tudom eldönteni, hogy a mogyoróbarnának van-e vöröses árnyalata.


mogyoróbarna:

[link]


világosbarna:

[link]



2012. júl. 4. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:

csokoládébarna:

[link]


Még ez a hajszín is szép. Csak sajnos nem tusom, hogy van-e benne vöröses árnyalat, vagy mennyire lesz sötét... Nem gond, ha nem lenne annyira világos barna színű, csak véletlenül se legyen feketés.

2012. júl. 4. 14:55
 2/3 anonim ***** válasza:
a mogyoróbarnának nincs vöröses árnyalata.... nővérem is azzal festi a haját :).... sőt nagyon szép a színe :)
2012. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mogyorót nem ismerem (az előttem szóló viszont igen:)), azt tudom, hogy a csokoládé meleg szín, na meg a natúr barna is, úgyhogy azoknál előfordulhat vörösödés.
2012. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!