Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő/hány alkalom után...

Mennyi idő/hány alkalom után kezd ritkulni a szőr epilálás vagy gyantázás hatására?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok idő. Én 5 év után nemrég vettem észre, hogy van ahol nem is nő. Heti, kétheti rendszerességgel szoktam epilálni.
2012. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyén függő! Én is rendszeresen epilálok és gyantázok, de nekem elég 2-3 hetente szőrteleníteni és nekem már az első alakalom után lényegesen megritkult és szinte alig látható lett annyira meggyengült! Ezzel szemben barátnőm már nem ilyen szerencsés! Neki ugyanolyan erős és sűrű és gyorsabban is nő neki! Ezt magadon fogod tapasztalni hogy neked hogy reagál a tested rá!
2012. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok év alatt. De kikopni nem fog tőle teljesen.
2012. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!