Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le lehetne így vágni a hajamat...

Le lehetne így vágni a hajamat, ugye?

Figyelt kérdés

Sosem voltam a hirtelen, nagy és merész változtatás híve, ezért egyszer vágatok egy fazont, az évekig olyan lesz, csak mindig vágatok belőle.

Jelenleg ritkítva van a hajam és lépcsőzetes (vagy tépett, ezt pontosan nem tudom). Az alsó része a hátam közepéig ér a legrövidebb, felső része pedig kb. a tarkómig. Közte van 2 lépcső, természetesen nem feltűnő, hatalmas lépcsőkről van szó.


Már évek óta ilyen, meguntam, szeretnék majd változtatni.

Kb. vállig érő hajat szeretnék úgy, hogy ne legyenek benne lépcsők, tehát kb. ugyanolyan hosszúságú legyen a hajam, csak ritkítva legyen.


Ehhez most növeszteni kell még a hajamat, hogy a felső része is kellő hosszúságú legyen, de utána meg lehet így csinálni a hajamat, ugye?



2012. júl. 6. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, növezsted éa csak az alsó lépcsőt vágatod és adid gmész, még a lépcső teteje le nem nő
2012. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!