Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után hogy lesz...

Hajmosás után hogy lesz száraz a hajatok? Megszárítjátok? Hagyjátok, hogy megszáradjon?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, hogy ha már iylen meleg van, akkor hagyjátok, hogy magától megszáradjon, vagy még most is formázzátok:pl vasalás?

AKi még iylenkor is vasalgatja: 1) nem süül bele?

2) csak akkor látszik, hogy vasalva van, ha kiengeded. abba nem sülsz bele?


2012. júl. 6. 09:27
 1/8 A kérdező kommentje:
és meddig ér a hajad?
2012. júl. 6. 09:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként sem szárítom meg, nem csak ilyen melegben. Főleg butaság ilyen melegben megszárítani, mert amíg vizes a hajad, addig sincs meleged. Nagyon jól hűt. :)

Hajat vasalni ilyen melegben valami borzalom, de nekem muszáj, ha menni akarok valahova. Mostanában inkább összefogom. Nem csak akkor látszik, hogy ki van vasalva, ha ki is van engedve, nem is teljesen értem a logikádat.

Váll alá/mell fölé érő hajam van.

2012. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát most megszárítom,mert múltkor nem így tettem szörnyű volt utána a hajam:) Meg szőkítősprayt használok, aztán ahhoz muszáj megszárítanom.

Én is vasalás szerelmese vagyok amúgy,csak úgy áll jól a hajam,de most nem vasalom kánikulában,mert megsülnék meg ki se engedem a hajam ilyenkor:)

2012. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig hagyom, hogy magától száradjon meg. Amúgy is száraz, ráadásul göndör is, Isten ments ezt szárítani :D Vasalni nem szoktam, néha fogom a hajsütővasat és akkor csinálok belőle másfajta göndört... De mivel az eredeti is az, így hát nem muszáj, csak ha valami alkalom van. Ha nem lövöm be, akkor összefogom vagy befonom, ha meg bebongyorítom, akkor kiengedem. Engem nem zavar...

A hajam pedig éppen fedi a cicimet, kb. ezt a hosszt szerettem volna, úgyhogy ez így is marad.

2012. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megszárítom rendesen, ha csak úgy hagyom megszáradni katasztrofálisan néz ki... Meg amúgy is olyan a frizurám hogy be kell szárítani. Formázni meg amúgy se szoktam vasalóval, max ha valami esti program van.
2012. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak ilyen melegben, hanem máskor is mindig magától hagyom megszáradni. Vagy jó időben a napon szárítom.
2012. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek hajat szárítani, mert nem tudom szépen beszárítani a hajamat, ezért vasalni szoktam. És akkor már úgy vagyok vele, ha nem muszáj nem szárítom meg, majd kivasalom, nem károsítom duplán a hajamat. Ettől függetlenül szoktam szárítani a hajam, az utóbbi időben egész szépen sikerült megszárítani a hajamat. Ősszel, télen pedig tényleg muszáj szárítani a hajam, mert nagyon lassan szárad. Volt olyan, hogy vasárnap délután megmostam a hajam és hétfőn reggel még eléggé nedves volt. 30°C-ban nem lenne gond, de télen nem mehetek el így otthonról, úgyhogy reggel 6-kor a hajszárító legforrób levegőjével elkezdtem őrült mód szárítani a hajam, a család nagy örömére. :D


Egyébként én is szőkítem a hajam, ahogy kvittagirl is, ezért én is szárítom a hajam most. De én csalok vele egy kicsit, és csak mindenhol egy kicsit szárítom a hajam, éppen annyira, hogy a hőtől kifejtse hatását a szőkítő spray. :)

Viszont nem vasalom a hajam mostanában, ilyen melegben úgysem engedem ki, meg mostanában inkább befonom a hajam és akkor hullámos lesz. Egyébként is le akarok szokni a hajvasalásról.


Ha nem szőkíteném a hajam, akkor nem szárítanám meg, kiülnék az erkélyre 10 percre és nagyjából megszáradna a hajam, vagy hagynám, hogy hűsítsen.

17/L

2012. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Festett szőke, soha nem vasalom, soha nem göndörítem, soha nem szárítom. Télen fagyban is magától hagyom, hogy megszáradjon, mert a hajszárító nekem annyira kiszárítja, hogy matt lesz tőle, mintha műhaj lenne.
2012. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!