Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szemhez milyen szinű haj...

Zöld szemhez milyen szinű haj passzol? Eredetileg barna hajam van. Sokáig volt vörös, meguntam és most meg szőkés, inkább sárgás szinű. Viszont a szemöldököm sötét. Festjem még szőkébbre a szememhez vagy feketére, vagy? 24 L

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
A zöld biztos passzol.
2009. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Sztem a fekete az jobban megy a zöld szemmel...a vörös meg még jobban... :) nekem is zöld szemem van és sötét barnára festettem a hajam, de legközelebb fekete lesz...
2009. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
nekem is zöld a szemem. alap hajszínem barna. volt már lila hajam aztán vörös, aztán váltottam feketére. kiemeli a szemem :) imádom
2009. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Sötétbarna, mogyoróbarna nagyon szép a zöld szemhez.
2009. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

te vagy az alteregom :D

szintén zöld szem,fehér bőr.eredetileg szőkésbarna hajam van,aztán vörös lettem (nagyon nem jött be,iszonyat rosszul állt) aztán fekete (a szememet nagyon kiemelte de mivel fehér bőröm van úgy néztem ki mint egy vámpír) most nagyjából visszakaptam az eredeti hajszínem,és most szőkére fogom festeni. szerintem az lesz a tuti.

2009. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is zöld a szemem, és elég sápadt a bőröm. volt már fekete hajam, világított a szemem mellette, nagyon jól nézett ki.

de a fekete hajfestés NAGYON károsítja a hajat, JOBBAN, MINT A SZŐKE!!

így most csokibarna, pirosas, narancssárgás melírral, és imádom! ^^

2009. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!