Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszínhez melyik...

Melyik hajszínhez melyik szemszín illik?

Figyelt kérdés
pl. ha valaki barna hajú, akkor annak barna és ...(még nem tudom milyen) színű szeme van.
2012. júl. 2. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat: ...színű szeme LEHET.
2012. júl. 2. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:

barna szemhez -barna, szőke és ezek árnyalatai, esetleg fekete (de a festett fekete nagyon kevés embernek áll jól)

kék, zöld szemhez- szőke, barna, vörös, és ezek árnyalatai

2012. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy?? nehogy már...10 év múlva már a kontaklencsét is azért fogják venni, mert illeni fog a hajhoz a színe -.-"
2012. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó.

Én kék szemű, világos bőrű és sötétbarna hajú vagyok. A fekete haj jól áll. De sok mindenkinek nem. Én tél típus vagyok azért áll jól.


Fekete haj igazából a mediterrán típusúaknak áll jól, illetve a "tél típusúaknak" (nézz utána)


Barna (sötét), világos gesztenyéig szinte mindenkinek!


Szőke: minden világos bőrű embernek, de főképp az eredeti szőkéknek és világosbarna hajúaknak áll jól a festett szőke, de van akinek minden adott, mégsem áll jól a szőke.


Vörös hajhoz inkább a világos bőr és világos szemek. De vannak ismerőseim eredeti vörösek, szeplősek és barna szemmel ;)


Inkább nézd meg, milyen típus vagy (tél, nyár, ősz tavasz) és aszerint milyen haj áll jól.


De azt is szokták mondani a szakemberek, mindenkinek az eredeti hajszínétől 2-vel világosabb vagy sötétebb árnyalatok állnak igazán jól.

2012. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 3. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!