Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon hajvégápolóból van még...

Avon hajvégápolóból van még zöld kupakos? Mert most rendeltem először ilyet és kék kupakosat kaptam amiben sárga a lötyi, de állítólag ez nem olyan jó mint a másik. Vagy tévedek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A "sárga lötyi" argánolajos hajápoló, ami szerintem jobb, mint a zöld kupakos testvére. Egyébkén ez a termék majd csak a 2012/11-es kampányban lesz benne, a mostaniban (9-es) a zöld kupakos van.
2012. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én mégis ilyet kaptam. Nem vagyok tanácsadónő úgyhogy nem tudom hogy megy ez.
2012. jún. 29. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Kellett volna szolnod a tanacsadonodnek h te nem ilyet kertel, es nem ha nem azt kapod amit kersz akkor nem vagy koteles atvenni. A sarga az arganolaj, jobb mint a zoldkupakos, es a legujabb hajvegapoloja az avonnak. A tanacsadonok kedvezmenyes aron jutottak most hozza (onnan tudom h en is az vagyok). olcsobb mint a zoldkupakos, es lehet h azert kaptad az arganolajat ;)
2012. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mindenesetre nagyon bevált. Most megint rendeltem de most zöld kupakos jött. Azt is kipróbálom de ha jobb a kék akkor hogy rendeljek olyat legközelebb ha nincs a katalógusban csak a zöld?
2012. júl. 18. 16:46
 5/5 anonim válasza:

szia.

A 11-es katalógusban benne lesz a "sárga lötyis" július 26.-tól rendelhető.

2012. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!