Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a pattik nyomkodásának helyét? Vagy eltűnik magától majd?

Figyelt kérdés

Hülye szokás, de sajnos kiskorom óta bennem van, hogy ha a felkaromra kijön egy-egy kis pont, akkor kinyomom... Ráadásul nem vagyok egy kozmetikus, szóval megmarad a folt utána. Szoktam radírozni a bőrömet tusolás közben, de nem szeretem annak a tusfürdőnek az illatát, szóval nem túl gyakran. Ha szerintetek ez használ, akkor kibírom a szagot, csak elmúljon :) Bár én nem láttam változást, lehet keveset használtam.

Nem tudom mi más segíthetne. Ha valakinek van tapasztalata ezzel, az kérem segítsen. Köszönöm előre is :)


2012. jún. 27. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Aloe vera gél az nagyon jó a hegekre,plusz napozzál :)
2012. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó de jó. Én nem vagyok nagyon testápoló-krémes, mindig az az érzésem, hogy ragadok utána :)) De ez nem jutott volna eszembe, köszi szépen!

Hú, vasárnap kegyetlenül leégtem, elaludtam a napon... De a foltok meg besötétedtek :( Jobban bebarnultak, mert végül is sötétebbek voltak alapból.. Szóval most furi, de kevésbé feltűnő, az tény!

Köszi még egyszer.

2012. jún. 27. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!