Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg szeretném változtatni a...

Meg szeretném változtatni a stílusom, most inkább emo vagyok, de veszek egy acélbetétes bakancsot, és azt itt ahol én lakom, ha ilyen hajjal hordom, megvernek a skinek. Fogalmazásért. :S?

Figyelt kérdés
Szóval vmi punk vagy nemtudom milyen haj kellene, de nem szereném levágni. Tuttok vmi képet linkelni h milyenre kéne megcsinálni h nyugodtan hordhassam a bakit? Meg vmi öltözködés tippek? Légyszi help! Bocsi a hülyee
2012. jún. 26. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Az nagyon ciki lenne, ha elhagynád ezt a sok agyatlan stílust?
2012. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az emós hajzat önmagában pofonért kiált. :) Vágasd le! Nézz körbe katonai boltokban, nem csak terepszínű dolgaik vannak.
2012. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az az igazsàg hogy nekem a rövid haj rosszul àll:/ és ezt sokan meg is mondtàk.. szooval mindenképp hosszu hajat szeretnék.
2012. jún. 26. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Az acélbetétes bakancs mire jó?
2012. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre valóban elég furcsán mutatna emo frizura bakanccsal körítve. Egyszerű a megoldás, egyiket fel kell áldozni a másik oltárán :)
2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is térjél észhez és döntsed már el hogy mi a fene vagy, rocker punk emo vagy divatmajom. Én az utolsóra tippelek mivel másoktól kérsz tippeket. Mások azt hordják tudod ami tetszik nekik, és olyan hajuk van amilyen tetszik nekik. Ezt javaslom neked is.
2012. jún. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt hinnék, goth vagy. Nekik sokszor van emo hajuk, és ők is bakancsban járnak.
2012. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne,ha a különböző stílusok helyett egyszerűen csak megpróbálnál önmagad lenni?Vagy te élvezed hogy becímkéznek?

Vedd fel,ami tetszik,de ha lehet normális keretek között,elvégre nem Hálivúdban vagyunk.Néhány ember tiszta bohócot csinál magából a divat,vagy a feltűnési viszketegség miatt.

2012. jún. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!