Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri Steel márkájú bakancsot...

Megéri Steel márkájú bakancsot vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy acélbetétes bakancsot vásárolni magamnak nagyjából 20000 Ft-om van rá.Úgy hallottam a steel nem a legjobb márka hamar szétmegy meg hasonlóak.Viszont a többi 25000-40000 között van annyi pénzem pedig nincs.Mi a véleményetek?

2012. jún. 13. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnek az első használat után lekopott az orrából egy kis darab :S
2012. jún. 13. 16:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Életem legjobb választása volt a Steel, megvan már minimum 8 éve. Néhány karcolás van rajta, semmi komoly. De például én sosem kezeltem, mégsem repedezett ki. A talpa sem kopik olyan gyorsan mint a másik (Martens) bakancsomé.

Szóval én mindenképp Steelt ajánlom, felénk mindenkinek ez van (haveroknak) mert olcsó, és mindenki szereti:D Nem értem neten miért szólják le mindig.

2012. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Legjobb helyen azt mondják hogy nem jó minőségű és nem jó befektetés mert hamar tönkre megy.
2012. jún. 14. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy eladó Shellys Rangers 14 soros bakancsom, 38-39-es méret.

Érdekel?

2012. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeva! Bocs 43 as a lábam amúgy érdekelne.
2012. jún. 18. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy:)
2012. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Steelem van, 3,5 éves és semmi baja nincs.
2012. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ápolod, rendben tartod egy pár évig jó lehet. Lehetőleg alaposan nézd meg, mikor megveszed, ha rendeled, akkor innen: [link]

Volt ismerősöm, aki használtan vette, és még mindig megvan neki, alig van rajta pár karcolás.

Amúgy megvetted már? Ha igen, valami vélemény?

2012. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!