Mi ez a rendszer?

Figyelt kérdés
azt hirdetik,epilálás/gyantázás után 2-3hét simaság van.Akkor nekem magas lehet a tesztoszteron szintem vagy nem tudom,de 3 nap után már tiszta szőr vagyok
2012. jún. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az viszont baj.Menj el nőgyógyászhoz,lehet hogy hormonzavarod van.
2012. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az attól függ, hogy hány éves vagy Mert ha épp tini korban vagy akkor pont a gyantázás miatt alakulhat ki, mert azzal, hogy hormonváltozásos időben kezdik tépni a szőrt, pont az ellenkezőjét éri el vele, csak gyorsabban kezd nőni a szőr. de ha túl vagy a tini koron akkor a felettem szólónak van igaza menj el nőgyógyászhoz, mert a gyors termelődést a férfi nemi hormonok vagyis igen a tesztoszteron túlsúlyba kerülése okozza.
2012. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vagy rosszul vagy gyantázva:D bizonyos szabályokat fontos betartani a gyantázásnál, és igenis még egy kozmetikus is el tudja rontani azzal h rosszul tép a szőrt így az nem kihúzódik hanem elszakad
2012. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon bénán csinálod, és csak eltéped a szőrt, ami ugyanúgy visszanő, mintha borotváltad volna, vagy még kezdő vagy a témában.

A szőr több ciklusban növekszik, és ha jól kitéped, akkor az egy darabig nem nő vissza, viszont ami épp nem akkor volt növésben, azt nem tudod kiszedni ugye, elkezd nőni.

Ha elég kitartó vagy, tényleg 2-3 hétig lazán vállalható lesz. :) Elég szakszerűtlenül és hülyén mondtam el, de ilyesmi a dolog lényege. :D

De persze a hormonzavar sem kizárható. :D

2012. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!