Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha napon nem barnulok, akkor...

Ha napon nem barnulok, akkor szoliba se?

Figyelt kérdés
Elég fehér bőrű vagyok, most 2 napig túrázni voltam, szinte egész nap a tűző napon voltunk és nagyon minimálisan barnultam csak, alig észrevehető, más már feka lett ennyi idő alatt. De azért szeretnék egy kicsit barnább lenni, szerintetek elmenjek szolizni, vagy felesleges (Nem akarok nagyon barna lenni, csak hogy egy egészséges szinem legyen)?
2012. jún. 25. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem mindenféleképpen próbáld meg a csokicsöves EU szabványos szolit. A leégés veszélye minimális, azonban gyönyörű színed lesz tőle :) Használj hozzá szolizás előtti krémet, mert annak segítségével 30-40%-kal növelheted a barnulási eredményt :)
2012. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bijjjus7 ***** válasza:
szia. Menjél nyugodtan szolizni csak kevés időre! tudsz Eu csöves szoliba menni (tudsz több időre, mert az mélybarnító) illetve csokicsöves szoliba (oda kevés időre, mert az azonnali) Heti 2 alkalmot javaslok és meglesz a várt eredmény :))
2012. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és tanácsokat, akkor megpróbálom:)
2012. jún. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!