Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajamat hányszor kell...

Fekete hajamat hányszor kell meggyötörni ahhoz, hogy ilyen szőke lehessek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 25. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sokszor. és nem fog neki jót tenni egyáltalán.
2012. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5ször minimum, és a köztes állapotokkal nagyon nem fogod magad jól érezni, és a hosszából jó pár centiről lemondhatsz!
2012. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dm-ben kapható Color B4!!! Hajfesték eltávolító, próbáld ki! Vagy, nekem sötétbarna volt a hajam és én is szőkét akartam, kétszer szivatta meg a színét szőkítőporral egymás után a fodrászom, majd ugy festette be szőkére és nagyon jó színe lett!
2012. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én hétszer szőkítettem, mire értelmes színe lett... De ma már okosabban csinálnám. Akkoriban még nem hallottam festéklemosóról, lehet hogy azzal megúsztam volna 2-3 szőkítést. =/
2012. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fú, vajon ez mennyibe kerül a color b4? Utána ráfesthetek?
2012. jún. 25. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
a color b4 3000.- körül van. És utána rá lehet festeni, mert nem roncsolja a hajat!
2012. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt ki fogom próbálni! DM -25%-os kuponnal közel 2600.- lesz, remélem sikerrel járok majd :) DM drogériában 3499.- forintba kerül, ma lestem meg.
2012. jún. 25. 18:58
 8/12 Kingus26 ***** válasza:
Ne tedd!!! nekem a hosszu hajamba kerult a szokites es most ugyanugy visszafestettem! igaz most nem fekete, hanem barna, de mire mar szep szoke lett volna, addigra tonkre ment, szinte nyulott mint a rago. nagyon banom, hogy tonkre tettem.gyonyoru szep hosszu fekete hajam volt, most pedig alig vallig ero, eltoredezett, szaraz, fenytelen hajam van. Nagyon megbantam. egy jo tanacs , hogy ne tedd!!!
2012. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2x használtam a b4-et addigra szedett le a feketéből, de akkorse sokat, és rézvörös lett a hajam tőle 1-2 óráig aztán nagyon sötétbarna, utánna sötétebb középbarna, de nem foltosan szedi ki.

A magyar használati utasítás 20 percet ír h hagyd rajta de nézd meg az angolt, az pedig 60 percet ír.. Nyugodtan várd ki a 60 percet, akkor jobb a hatás... nekem emiatt kellet a 2 mert elsőre csak 20 percet hagytam rajta:) Utánna ne fesd rögtön, mert visszasötétülhet, várj vele 1 hetet.

2012. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet későn írok, de ezt nagyon gondold meg! Nekem eredetileg sötétbarna hajam van, 4 éve festem kékesfeketére. Most elhatároztam hogy a fele platinaszőke lesz. Szóval harcolok én is. :)

Lassan lesz a feketéből szőke, hónapok kellenek hogy ne legyél kopasz és ne roncsold halálra a hajad.

Amit ajánlani tudok: fodrászkellékesben vegyél először hajradírt. Ezzel világosíthatsz rajta egy-két árnyalatot (nekem a festék nagy részét tüntette el). Pár hét pihenés után újra hajradír, vagy szőkítőpor. De maximum 9%-os hidrogénnel! És igen, nekem rókavörös lett tőle a platinaszőkének szánt fele, de ez benne van a pakliban. Következő hónapban megint lehet világosítani és ha elérted hogy már kezd inkább szőke lenni a hajad mint vörös, akkor kenj rá festéket ami ehhez a szép szőkéhez kell.

Hosszadalmas nyavalyás procedúra, de megmarad a hajad. Csak annyi a lényeg hogy havonta egyszer világosíts rajta (maximum 2 árnyalatot) és kenj rá balzsamot hogy még gyorsabban regenerálódjon a hajad(legjobb a Gliss Kur meg a Kallos, nekem az segített).

Remélem sikerül és nem kell sokat levágni a hajadból :) de olyan 5 centi minuszra számítanod kell! :)

2012. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!