Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváljam a hónaljam fiú...

Leborotváljam a hónaljam fiú létemre?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem szeretné, szerinte azt a melegek csinálják (szerintem is). Azonban a társadalmi morál lassan már megköveteli. Akkor mi legyen? Hétvégén tervezünk strandra menni, és nem szeretném ha Barátnőmnek gáz lenne így velem mutatkozni (vagyis, hogy ezt gondolják mások). Igazából nem vészes, de látszik, olyan átlagos.. Vélemény? 19/F
2012. jún. 21. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a morálhoz.

Én nem tenném. De ez a te hónaljad...

2012. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne borotváld le, barátnődnek igaza van a társadalmi morált meg tojd le csak a divat fazonok csinálják ezt. Aki normális az meghagyja. És a férfi az szőrös szóval ne tedd.
2012. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző... a nő is szőrös mégis borotválja magát, szóval ez kicsit sántít.. De amúgy kérdező, azt teszed amit jónak látsz, ha neked b*zis akkor ne borotváld. Nekem van olyan ismerősöm aki borotválja mindig, de nem azért mert esetleg ferde hajlamai lennének, hanem, mert ő nem szereti és kész:)
2012. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit követel a társadalmi morál?? ))) Hogy borotválkozzak? Na, akkor inkább a társadalmat váltanám le... de szerencsére ilyen jelenséggel még nem találkoztam.
2012. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj.. nekem az is jó, ha ilyen, az is jó, ha olyan, és ezzel a többség így van. Én a helyedben, ha a barátnőm nem akarja nem tenném.. neki kell "megfelelned", nem másoknak, és ha neki így tetszik... sokan csak azért borotválják, mert kellemesebb nyáron, kevésbé izzadós...
2012. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne hallgass a tobbire ...


Igen borotvald le,hogy nezne az mar ki hogy szorszalak lognak ki xd ne tartsal mar kutyakat .

2012. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem pl. tökre nem zavarna, ha a pasinak egészséges mértékben szőrös lenne a hónalja, ahogyan az sem, ha borotválná. Ha szeretem, nem érdekel, ha nem szeretem, akkor meg nem is foglalkozom ilyenekkel.


A lényeg, hogy neked hogy jobb. Neked szőrösen is jó, a barátnődnek is, akkor mi a kérdés?! Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit csinálnak, gondolnak, nem kell beolvadni a tömegbe.

Egyébként sokan azért borotválják, mert így elvileg kevésbé izzadnak. :)

2012. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;-)
2012. jún. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!