Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilcsi AHA-s biológiai hámlaszt...

Ilcsi AHA-s biológiai hámlasztó peeling, Esemény előtti pakolás együttes használata hány alkalom után tünteti el/ halványítja a pattanás után visszamaradt foltokat?

Figyelt kérdés
Én eddig 5 alkalommal használtam, de nem vettem észre változást.
2009. júl. 6. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Én is voltam ilyen kezelésen a kozmetikusnál Gyümölcsasavas (mélyhámlasztó )kezelésnek hívják.

Te otthon csinálod(tad() magadnak ezekkel a termékekkel?

Én 1x voltam tavasszal egy 6 alkalmas kúrán, szépen elhalványította a pigmentfoltokat, és most nyáron voltam 1x egy 1 alkalmas ilyen kezelésen. De azt mondta a kozmetikusom, hogy legalább 3x végig kell csinálni egy ilyen 6 alkalmas kúrát, hogy látványos legyen az erdmény.

Valóban ez mélyhámalsztás már 1 alkalommal van eredménye, de legyél kitartó, szerintem 12 alkalom biztos kell.

De hatásosabb, ha kozmetikus csinálja mint otthon.

2009. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló vok. Még az lemaradt hogy biztos lesz hatása, csak idő kell neki. Mindenhez idő kell.
2009. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor nem adom fel. Nálunk (falu) nincs kozmetikus, szóval nekem ezért még utazgatnom is kellene + drága is. Igen én itthon használom ezeket, egy ismerős rendelte nekem az Ilcsi oldaláról. (Neki van egy kozmetikus ismerőse, és általa sikerült)
2009. júl. 7. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
ha kozmetikus csinálja az hatásosabb, ezt ő mondta, de lehet otthon is
2009. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!