Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőr probléma. Mi mást tehetnék...

Bőr probléma. Mi mást tehetnék még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A bőrömmel lenne problémám, remélem ti tudtok nekem segíteni. Kb. 1 hónapja voltam kozmetikusnál arctisztításon, alap arctisztítás semmi plusz dolog. Reméltem, hogy széppé varázsolja a bőröm. Simának sima, kozmetikus szerint "tökéletes", de régen sajnos kivakartam pár pattanást és azoknak a helye ott van. Elfognak ezek tűnni valamikor? Ugye bár az arctisztítás ezt képtelen eltávolítani.

Vannak olyan lányok akiknek tökéletes a bőrük. Nem hinném, hogy mind smink. Volt osztálytársaimnak, párnak nagyon szép bőrük van. Ránézel és hát szép, smink nélkül. Az enyém meg mintha nem is lenne kezelve.. Pedig a kozmetikusom is annyit mondott, hogy majd olyan 3havonta arctisztítás. Meg svédcseppet ajánlotta, hogy reggel este vattával kezeljem le + babaszappannal mossak arcot naponta többször. Ezeket mind be is tartom, de még sincs olyan eredmény, mint akiket látok, akiknek szép az arcuk. Ők ezt örökölték vagy mi? Gondolom tesznek is érte, de én hiába teszek sose lesz olyan a bőröm...



19/L



2012. jún. 20. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ne mossál babaszappannal arcot naponta többször, mert baromira ki fog száradni, érzékeny lesz és még pattanásosabb. Inkább töröld át hidratáló tonikkal, ha tisztítani akarod. Az én bőröm sem szép, de már elfogadtam, ilyen és kész, sminkelek mindig emiatt mióta elkezdtem dolgozni. Nem lett sem jobb, sem rosszabb, pedig már 10 éve festem magam.
2012. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!