Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy ennyit epillálo...

Normális, hogy ennyit epillálok? Anya szerint hetente egyszer elég lenne.15/L

Figyelt kérdés
2-3 naponta epillálom a karom, lábam, hónaljam, mert már nő a szőr. Bikinivonalat még nem kell. Anya szerintki kéne neveznem egy napot a héten, nem így össze-vissza kéne csinálnom. amúgy élvezem, mert nem fáj.:)
2012. jún. 19. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagyok...

Az a helyzet, hogy az a probléma az epillálógéppel, hogy sok apró kis gyenge szöszi szőrszálakat, csak eltöri, s nem húzza ki... s ez miatt érzékelheted úgy, hogy nő... mert persze, hogy nő, de ha tövestül húzod ki a szőrt, annak 2 hétig nem lenne szabad kinőnie...


+mivel már hetente szőrteleníted, így vannak szőrök amiket különböző napokon epillálsz le (remélem érted) így különböző ütemben is fog nőni..., ezért kell folyamatosan epillálnod... ha betartanád azt, hogy megvárod, míg nő egy 2-3 hétig, s utána epillálod, jobban járnál hidd el :o)))

2012. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztaltam, amit az előző válaszoló írt.

A kicsi, gyenbébb szőrszálakat nem tudta úgy kitépni, mint a többit, nem tövestül jött ki, ezért hamarabb vissza is nőtt. Idén tavasszal 2. álltam neki epilálni, mondom nyárra milyen jó lesz, végre egy tartós szőrtelenítési mód, elérhető áron (mert valljuk be, csak pénztárca-barátabb módszer megvenni egyszer egy epilátort 6-7000Ft-ért és utána évekig használni, mint havonta kozmetikushoz menni gyantáztatni). Annyira naiv nem voltam, hogy elhigyjem a reklámokban hirdetett 3-4 hétig tartó simaságot, de azért bíztam benne, hogy 2 hétig kihúzom 2 epilálás között.


Nos, 1 hét múlva már láttam, hogy nő a szőröm, viszont akkor még annyira kicsi volt, hogy nem lehetett leepilálni, de mivel sötét a szőröm szerintem feltűnő volt.

+ 1 hetet kéne várnom, mire akkora lesz a szőröm, hogy le tudjam epilálni, viszont annyit nem tudok várni. Ördögi kör.:D


Na mindegy, ősszel megint nekiállok és leváltom a borotvát, krémet az epilátorra. Télen nem gáz, ha időnként szőrös a lábam, úgy se látszik. :)


Szóval elhiszem, hogy van, akinek 2-3 naponta kell epilálni, mert gyorsan nő a szőre. Viszont talán tényleg jobban járnál, ha hetente 1x epilálnál, szerintem egy idő után már kb. ugyanakkor nőnének ki a szőrök és tényleg elég lenne hetente 1x epilálni. :)

2012. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A karodat amúgy sincs sok értelme, ha csak nem túlságosan sötét a szőröd. 2-3 naponta semmi értelme...
2012. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!