Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy ennyit epillálo...

Normális, hogy ennyit epillálok? Anya szerint hetente egyszer elég lenne.15/L

Figyelt kérdés
2-3 naponta epillálom a karom, lábam, hónaljam, mert már nő a szőr. Bikinivonalat még nem kell. Anya szerintki kéne neveznem egy napot a héten, nem így össze-vissza kéne csinálnom. amúgy élvezem, mert nem fáj.:)
2012. jún. 19. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2-3 naponta? Minek?
2012. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyudnak igaza van. Ha epilálsz akkor méh hetente sem kéne.
2012. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
javítok* még
2012. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De már nő a szőr.
2012. jún. 20. 00:05
 5/13 anonim ***** válasza:
És? Olyan gyorsan 100% nem nő, hogy 2-3 naponta epilálni kelljen...
2012. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szombaton csináltam, és ma is csináltam. Majd teszek fel képet:D Senki sem hiszi el. Pedig nem is borotváltam eddig.:/
2012. jún. 20. 00:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért ne nőhetne neki olyan gyorsan?

Én gyantáztatom a szemöldököm és 3-4 nap után tiszta bozont az egész...

2012. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de nekem is nő..én is szombaton csináltam totál mindenhol simára és már vannak 2-3milis szőröcskék is....de én már 8éve epilálok!a kérdezőnek ha most kezdte azt javaslom hetente 1x elég :)
2012. jún. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem azért kell ilyen gyakran mert az epilátor csak elvágja a szőrszálakat, lehet gyorsan csinálod a műveletet!

vagy tényleg gyorsan nő a szőröd ,pl nekem a karomon tökre vékony pelyhek vannak én azt biztos le nem szedem, de ha neked sötétebb a szőröd akkor te ilyen szőrösebb fajta van, ismerek olyan lányt akinek a hasán is és a hátán is van sötét szőr

2012. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
még azt akartam leírin hogy ha neked tényleg ilyen gyorsan nő a szőröd akkor nyugodtan epiláld gyakrabban , főlege ha nem is fáj és van hozzá időd türelmed,nincs megszabva hogy milyen időkööznként kell szőrteleníteni, a reklámok néha túloznak ,nekem 2-3 hét telejsen csupaszon nem telik el már szoktam látni egy hét után hogy ilyen szőke pici szálak bújnak ki, éna hónaljamat epilálom de lassan szoktam csinálni hogy tényleg gyökerestül szedje ki, és szoktam látni a szőröket a kis hagymákkal a végén az epilátoron szóval én jó munkát végzek:)
2012. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!