Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » WU2 samponnal ki lehet szedni...

WU2 samponnal ki lehet szedni a feketét a hajamból?

Figyelt kérdés

Át szeretném festeni a hajam világosabb színre, de ki szivatni nem akarom mert az nagyon roncsol,hallottam, hogy nagyon erős sampon és hogy kiszívja a festék színét.

Nektek mi a véleményetek, vagy esetleg valaki már próbálta?

Előre is köszi az értelmes válaszoakt! :)



#hajfestés #sampon #fekete haj #hajszőkítés #fekete haj kiszőkítése
2012. jún. 19. 16:09
 1/3 Dia90' ***** válasza:
Hát, nekem is sötét a hajam és használtam már WU2 sampont, de nem koptatta a hajszínem jobban, mint más samponok. Ilyet még nem is hallottam. Egy egyszerű samponnal nem lehet a feketétől megszabadulni. Max "kifakul". Sajnos csak 2 lehetőséged van, az egyik a leszívatás, a másik meg az, ha megpróbálod lenöveszteni. A lenövéseket próbáld sötét barnával befestetni, a végeken csak 5 percig hagyd, és mindig egyre világosabb festéket használj. Vagy vannak olyan festékek, amik állítólag visszaállítják az eredeti hajszínt, de én még nem próbáltam ilyesmit...úgyh erről nem tudok mondani semmit.
2012. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, arra már én is gondoltam, h minig egyre világosabbal festem... csak gondoltam ez gyorsabb megoldás... :)
2012. jún. 19. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem többet ne fesd igazi festékkel, samponosat használj amíg le nem nől, az 6-7 mosás után kikopik, azután újraismételed, és így addig amíg nem nől le teljesen. akkor kivárod amíg kikopik, de az már verébfing:D
2012. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!