Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy centit vágatok a...

Ha egy centit vágatok a hajamból tényleg gyorsabban fog nőni vagy ez csak tévhit?

Figyelt kérdés
Hátközépig érő a hajam nagyon sokat ápolom professzionális termékekkel de a vége sajnos törtik.Esküvőm lesz nemsokára és hosszabbra növesztem ennél is.Igaz az, hogy ha vágatok belőle akkor gyorsabban nő?

2012. jún. 7. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat szerintem van is benne valami,meg nincs is.

Az 100% hogy nagyon jot tesz neki,ha az aljabol vagatsz,mert felfrissül,es vegülis nöni ugyan azzal a "sebesseggel" nö, csak eppen meg is latszik.mert a rossz vegü hajszalak,allandoan letörtek,es emiatt nem nö hosszabbra,de mivel "friss" az alja,igy tud nöni! :)

2012. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy gyorsabban nő! Ha nem vágatunk belőle időnként vissza, akkor eltöredezik, letörik a hajunk vége és ezért tapasztaljuk azt, hogy nincsen a hajhosszunkon változás, viszont ha visszavágatunk belőle mindig egy kicsit, akkor elkerülhetjük a hajtöredezést és ezáltal látunk a hosszán változást. Akkor is ugyanolyan gyorsan nő a hajunk, mikor nem vágatunk belőle, csak letörik és ezért nem veszünk észre változást.
2012. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak látszat. Azért tűnik úgy, hogy gyorsabban nő, mert nem törik fel a vége. Ha nem vágatsz belőle időnként, akkor a vége gyorsabban törik és vékonyodik, minthogy nőne. Ez adja ezt az érzetet
2012. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Azért gondolják ezt mert amennyit nő a hajad, az le is törik. Ha vágatsz rendszeresen a végéből akkor megakadályozod hogy töredezzen és így látszik majd a növekedés is!

Ha hatásos eredményt szeretnél vegyél a gyógyszertárba Panthenol tablettát, ez vény nélkül kapható. Nekem tipikus árvalányhaj-hajam van és ez eléggé szépen megerősítette, de ajánlom még a SILICEA gél-t is.

Próbáld ki! :)

Remélem tudtam segíteni és szépséges leszel a nagy napon!

2012. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!
2012. jún. 7. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:

A ricinusolajtól gyorsabban nő! És sokkal jobb lesz a tapintása, minősége. Próbáld ki!


[link]

2012. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző voltam. Gyógyszertárban tudod megvenni az olajat, és pár száz forintba kerül csak!
2012. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hajad nem a végétől nő hanem a hajtövektől ezért ez nem igaz h ha vágod akk gyorsabban nő csak a töredezés miatt jó.
2012. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!