Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés házilag gyorsabban?

Hajnövesztés házilag gyorsabban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mellig érő kicsit szőkés kicsit barnás hajam van. Elég lassan nő, hogyan tudnám ezt gyorsítani? Van erre valami praktika?



2012. máj. 20. 20:42
 1/4 anonim válasza:

Szerintem vágass belőle. Nem kell feltétlenül nagyon sokat, mondjuk egy 5 centit, de ha több beteg (száraz) a vége, akkor az elhalt részt mindenképp, mert nem jut elég levegőhöz a hajad. Ezen kívül ricinusolaj minden hajmosás előtt felkenni a hajtőre, rajta hagyni 3-5 órát, majd jó alaposan egyszerű samponnal kimosni. Gyorsítja a hajnövés, és nagyon ápolja a hajat.



Az én storym: Majdnem egy éve van már, hogy levágattam a kb ugyan olyan hosszú hajam, mint a tiéd. Egészen rövidre. Először nagyon tetszett, de olyan február óta már növesztem, mert nagyon el kezdett hiányozni a hosszú szép hajam. Elkezdtem biovanne vitamint szedni (ami nem csak a hajamnak, de a körmömnek és a bőrömnek is nagyon jó tesz), ricinusozni a hajam, azóta kb. 6 centit nőtt a hajam (3 hónap alatt), mondjuk azt is hozzá kell tennem, hogy eleve tempósan nő. Most megint vágattam egy kicsit, kb 2 centit, hogy felfrissüljön. Legközelebb júliusban tervezek egy kisebb vágatást.



Remélem segítettem, drukkolok :).

2012. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!! Ilgen a vágatást azt énis tervezem, a tippjeidet pedig megpróbálom megfogadni, és várom az eredményt. Mégegyszer köszönöm!
2012. máj. 20. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
:D első! Én is megfogadom a tanácsodat! :D
2012. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj.
2012. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!