Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha holnap 9-től 3-ig a napon...

Ha holnap 9-től 3-ig a napon leszek, mennyit fogok barnulni?

Figyelt kérdés
tudom, hogy délben nem szabad a napon lenni, ezt ne írjátok. :D
2012. jún. 18. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
barnulni??? Olyanra égsz mint a rák! Meg telejössz szemölcsökkel, anyajegyekkel!!
2012. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semennyit, leégsz, aztán lehámlik a bőröd.
2012. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen szét fogsz égni, 9-12ig is elég szép leégést szedhetsz össze... Nekem már sikerült, és soha többet.
2012. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11-től 3 ig alapból tilos a napon lenni. Először szedj fel valami alapszínt mondjuk vagy korán reggel 11 előtt vagy délután olyan 4-5 óra körül legyél kint a napon és jól kend be magad. Ha így csinálod sokáig akkor talán nem égsz le és szépen lebarnulsz. De ha a csúcsidőben leszel kint úgy leégsz hogy 3-4 napig szenvedni fogsz csak majd szépen lehámlik a bőröd és alig leszel barna, sőt benne van az is hogy több anyajegyed lehet, szemölcsöd plusz a bőrödet is rongálod ezzel. Nekem sikerült már így kinyírnom a bőrömet azóta nem megyek napra napozni csak nagyon szolidan hogy valami alapszínem azért legyen. Ez van nincs mit tenni, inkább többször napozz keveset akkor jobban jársz. És kend magad!!!
2012. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Idővel egy kialakuló aranyos kis bőrrák lesz a jutalmad.
2012. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Délelőtt nem barnít olyan jól a nap, maximum éget. A legjobb a késő délutáni órákban napozni. Tapasztalatból írom. NAPTEJJEL!


Csak azért nem fogok most prédikációt tartani arról, hogy mekkora butaságot csinálsz azzal, hogy a legnagyobb UV sugárzásba kifekszel, mert álmos vagyok. Már úgy is megtették helyettem, kérdés hogy azzal a sok eszeddel megtartod-e a tanácsokat.

2012. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vasárnap voltunk a strandon, és az emberek du. 1-kor feküdtek a tűző napon, már akkor rákvörösen! Ma gondoltam rájuk, hogy jajgatnak és aludni sem tudnak :)

Én nagyon fehér bőrű vagyok, árnyékban voltam erős naptejjel, és egyáltalán nem égtem le szerencsére, igaz, nem is barnultam, de én nem is tudok.

2012. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már 15 perc alatt le lehet égni ebben az időintervallumban.
2012. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nemérdekli h nemszabad napon lenni nem tudtok olvasni????? fogsz barnulni de vigyel magaddal valami spriccelös utantolthetös flakont vizzel és folyamtosan spricceld magad:)
2012. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!