Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete göndör álligérő hajam...

TheDarkGirl kérdése:

Fekete göndör álligérő hajam van amit vasalni és tupírozni szoktam. De itt a nyár és a strandon úgyis vízes lesz, a sok vasalástól meg letöredezik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
göndör,fekete álligérő hajam van,hajmosás után fényes szokott lenni,de pár nep mulva kifakul és száraz lessz.ha sokáig nem mosok hajat zsírosodni kezd.minden nap vasalom,tupírozom és emiatt lehet,hogy ilyen zsírosodós,de csak akkor szeretem ha teljesen egyenes,sosem hordom göndören.nyáron meg nem akarom folyton vasalni,mert a strandon úgyis vizes lesz.mit ajánlotok? mit csináljak vele nyáron? a göndör semmikép nem megy mert az emogirl-eknek nem lehet göndör haja és már régóta az vagyok. kérlek segítsetek!!
2012. jún. 17. 22:58
 1/3 anonim válasza:
Nekem is göndör hajam van, és én is utálom. Csak annyi hogy az enyém hosszú.Göndören én se hagyom soha. Fogd fel, vagy fond be vagy bármi annyi jó kis haj van strandoláshoz. Vagy simítod vagy göndör leszel. Túl sok megoldás nincs.
2012. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aham,értem..hát kösz a választ ;) szerintem be fogom fonni és veszek pár halálfejes/csillagos fejkendőt is. :))
2012. jún. 18. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör a hajam de én nem szeretem annyira amikor egyenes de ha te nem szereted, hogy göndör jó ötlet, hogy befonod(csak miután kibontod még göndörebb lesz).Szerintem csak simán kösd fel a hajad copfba és miután felfogtad jól fésöld ki az alját.
2012. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!