Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tuzzem fel a hajamat?...

Hogyan tuzzem fel a hajamat? Hajszalcsatok allnak rendelkezesemre.

Figyelt kérdés
hatam kozepeig ero hajam van, tepett, tehat olyan menedekes. eskuvore kell mennem, de egy fodrasz sem vallalt be mert utolso pillanatban szoltam (most tudtam meg).....
2009. júl. 4. 10:21
 1/3 anonim válasza:

Nekem lapockáig érő hajam van , és ah valahol elegánsnak kell lenni, oda mindíg feltűzom a hajam. A következőképpen:egy kicsit feltupírozod főleg a homlokodnál és a fejtetőn, belakkozod, hogy tartósabb legyen. Ezután felfogod, mintha csak lófarkat akarnál/de nem gumizod össze/ és elkezded tekerni, és engeded közben lassan lefelé. Ha betekerted végi, ami kilóg bedugod oldalról a többi alá, és hajtűvel, hullámcsattal rögzíted. Aztán hajlakkal befújod, hogy jól bírja az estét. Olyan csatokkal díszíted, ami illik a ruhádhoz. Én kicsi markolóscsatokkal szoktam belerakni, ott ahol a hajtűvel is rögzítettem.Találtam egy képet a hajról.

[link]


Próbálgasd, nem nehéz, csak rá kell érezni.Sok sikert, és jó szórakozást!

2009. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha egyenes a hajad, tupirozd fel a fejteton csatold le ugy h jo puposan alljon. utana oldalt csatold hatra jo szorosan es picit felfele. es kosd lofarokba.
2009. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kosziii:)
2009. júl. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!