Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik haj a szebb? Melyik...

Melyik haj a szebb? Melyik állna jobban? (Folyt. Lent. )

Figyelt kérdés

Tehát 14/L vagyok,és tanácstalan.Jelenleg mellemig ér a hajam,és nagyon sok.Nem szeretem,hogy ilyen hosszú,és azt mondják a rövidebb jobban is áll,de arra figyelni kell,hogy azért majd össze is tudjam kötni(tesi órán muszáj).Jövőhéten megyek fodrászhoz és nem tudom milyen legyen a hajam,ezért kérdezlek meg titeket is.Világosbarna a hajam,barna a szemem.Ezek a hajak tetszenek leginkább,de nem tudom melyik a legjobb számomra,mert a homlokom magas,tehát frufru kell(most is van).

Itt a képek:

1; [link]

2; [link]

3; [link]

4; [link]

Egyébként egyetlen újítás tavaly volt,akkor Rihannás-ra lett levágva a hajam,egyébként mindig egyenes vonalban levágták és kész,de most már szeretnék valami újat.


Előre is köszönöm a segítségeteket!!:)


2009. júl. 3. 17:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
3.-ra szavazok!
2009. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a 3. nagyon tetszik, a 3. és 4. is jó viszont az első nem tetszik.
2009. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
huhuu nekem a 3 nagyon bejön:) lehet most filózok ezen a frizkón én is:D nagyon jóóóóóó
2009. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
A 3.-ra szavazok :) Amúgy ha ilyen félrefrufrus tépett hajat csináltatsz,akkor egy hajgumival nehezen fogod összekötni (nekem is hasonló hajam van),szóval ha megengedsz egy javaslatot,akkor inkább hajpántot vagy ilyen kendőt tegyél fel tesire (ha nem lehet ilyesmit akkor nem szóltam)
2009. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

Azt gondolom az én hajamból leginkább a 4. a megvalósítható:)

utolsónak:most legalább meggyőződtem,hogy jó az ízlésem:)

köszönöm mégegyszer!

2009. júl. 3. 20:12
 16/27 anonim ***** válasza:
52%
3. nagyon jo
2009. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
jó mindegyik, de ha dús hajad van a harmadik nem fog összejönni.. én a 4.re szavazok:)
2009. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

hát igen,ezért nem jó a 3.mert azt nem igazán tudom összefogni,max felcsatolni,de bukfenc meg ilyeneknél a csat nem jó:S szerintem 4.lesz:) Remélem jól fog állni:D

2009. júl. 4. 10:59
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

szerintem azt is nézdd, hogy fog kinézni ha nem vasalod! a hullámos lesz a divat.


nekem második tetszik

2009. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első a legjobb! ;)
2009. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!