Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik haj a szebb? Melyik...

Melyik haj a szebb? Melyik állna jobban? (Folyt. Lent. )

Figyelt kérdés

Tehát 14/L vagyok,és tanácstalan.Jelenleg mellemig ér a hajam,és nagyon sok.Nem szeretem,hogy ilyen hosszú,és azt mondják a rövidebb jobban is áll,de arra figyelni kell,hogy azért majd össze is tudjam kötni(tesi órán muszáj).Jövőhéten megyek fodrászhoz és nem tudom milyen legyen a hajam,ezért kérdezlek meg titeket is.Világosbarna a hajam,barna a szemem.Ezek a hajak tetszenek leginkább,de nem tudom melyik a legjobb számomra,mert a homlokom magas,tehát frufru kell(most is van).

Itt a képek:

1; [link]

2; [link]

3; [link]

4; [link]

Egyébként egyetlen újítás tavaly volt,akkor Rihannás-ra lett levágva a hajam,egyébként mindig egyenes vonalban levágták és kész,de most már szeretnék valami újat.


Előre is köszönöm a segítségeteket!!:)


2009. júl. 3. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
én a 4.re szavazok :)
2009. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Mindegyik jó, nekem mondjuk a 3. tetszik a legjobban.
2009. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

nekem a 3.nagyon teccik,sztem neked is jól állna,de a 4. is jó:)

vagy nyomtasd ki a 4 képet,vidd el a fodrászhoz,és ő majd megmondja melyik illene hozzád:)

2009. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
én a 2esre szavazok! Jól vékonyitasd meg és ne csak ugy szimplán elöre fésüld a hajad! Hanem mint a 2es képen kicsit oldalra! Jól fog állni! :)
2009. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ,a 4. nekem is nagyon tetszik és azt jól összetudom fogni tesire is,ha az lesz:)

Várom még a tanácsokat,hogy melyik állna jobban.De lehet,hogy megszerkesztem úgy,hogy egy lapra kinyomtatom a képeket a 2oldalra és elviszem a fodrászhoz,megkérdezni őt is:D

2009. júl. 3. 17:52
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az 1. és a 4. tetszik.De sztem neked jobban állna a 4.
2009. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
3.
2009. júl. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
hát.... Sztem neked a 4. állna a legjobban !
2009. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
3:)
2009. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a sok válasz!:)

Leginkább 3-4-es között variálok,szerencsére csak jövőhéten megyek fodrászhoz,addig lesz még időm gondolkodni:)

köszönöm Nektek még egyszer!

2009. júl. 3. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!