Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Milyen alapozóv...

Mit csináljak? Milyen alapozóval tudnám eltakarni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Régen (fél és egy éve) vagdostam magam családi és egyéb problémák miatt. Nagyon világos bőröm van, télen és tavasszal nem is látszott csak kb. 3 mélyebb vágás, de a többi nem. Ma viszont voltam kint napozni és nagyon lebarnult a karom, és kb. 10 vágás látszódik elég jól a karomon és a csuklómon még több... Milyen alapozóval tudnám eltüntetni? Vagy esetleg valami más megoldás?
2012. jún. 9. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

basszus...ezt nem értem...miért karcolássza magát valaki pengével ha gondja van...


AMúgy az astornak a HD alapozója elég jó a pólusokat 70%osan tünteti el talán a vágásokat is...de hogy őszinte legyek erre nem biztos hogy alapozó kéne....vannak heglazító gyógyító készítmények, mint a COntratubex vagy Kontratubex? nem tudom valamelyik sárgafehér hagymakivonatot tartalmaz régi hegeket halványít

2012. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönö a választ. Fiatal vagyok, nem tudtam hogy kezelni a dolgokat, nem volt akivel beszélgethettem volna és nem tudtam kellőképp feldolgozni. Nem egy egyszerű kamaszkori kis problémáról van szó, ami akkor nagynak tűnt. Ezért nem kérnék véleményeket. Igazából csak két heg van, ami még az alap bőrszínemen is látszik, a többi meg most sötétbarna lett. Egy kicsivel sötétebb, mint a karom.
2012. jún. 9. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:

nem értem h miért kell bántani őt emiatt örülök h vki megkérdezte mert nekem is van ilyen problémám csak nekem a alkarom belsejében az meg nem barnul le annyira szerencsére ;)

első válaszoló: örülj h te nem voltál ilyen helyzetben...!

2012. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!