Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyár típusnak tudnátok vörös...

Nyár típusnak tudnátok vörös hajszíneket ajánlani?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna a hajam és nem is szeretnek sötétebbet, mint pl. a borvörös, meggyvörös.

2012. jún. 9. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
vulkánvörös. az kb piros
2012. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a kérdést :/ most azt akarod hogy hajszínt ajánljunk, közben meg vörös színt akarsz? nem értem
2012. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vörös hajszínt, ami nem túl sötét.
2012. jún. 28. 07:36
 4/6 A kérdező kommentje:
A vörösnek azért van egy pár árnyalata..
2012. jún. 28. 07:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja akkor értem.

Hát ha engem kérdezel, a világos vörös nem valami szép, mert inkább piros

[link]

[link]

[link]

[link]

de végülis ez nem olyan rossz:

[link]


így külön árnyalatokat nem tudok mondani, nekem már volt vörös hajam de sötétebb volt

[link]

szerintem ezek szebbek és természetesebbek, de te tudod :) én akkor azt az utolsó képet ajánlanám, de a bőröd színétől is függ.


ja, és egy jó tanács: ha festeni akarod bízd a fodrászra, mert világos hajat befesteni vörösre veszélyes, mert sokszor rózsaszín lesz az eredmény. a fodrász viszont tudja úgy keverni a festékeket/kiszívni, hogy olyan színt érj el amilyet akarsz.

2012. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a képeket, piros hajat viszont nagyon nem szeretnék:) világosabb vörös pl a rézvörös, az viszont a hideg árnyalatú bőrömhöz nem illik. Valószínüleg maradok inkább szőkésbarna:D
2012. júl. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!